S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Wiaty garażowe, zadaszenia garażowe, carporty - Warszawa

    Strefa tarasy
  • Home
  • Wiaty garażowe

Oferowane przez nas wiaty aluminiowe to wiaty garażowe produkcji japońskiej. Carporty o konstrukcji aluminiowej anodowanej dostępne są w kilku kolorach i posiadają wypełnienie zadaszenia z poliwęglanu litego z warstwą ochronną HEAT Protection. Co więcej, taka wiata garażowa występuje w różnych wariantach – wiata jednostanowiskowa, wiata dwustanowiskowa oraz wiata wielostanowiskowa. W ofercie posiadamy carporty z dachem o płaskiej oraz półokrągłej konstrukcji. Nasze wiaty aluminiowe różnią się od siebie kształtem zadaszenia i wytrzymałością konstrukcji pod kątem obciążenia śniegowego oraz wiatrowego, co bez wątpienia pomoże w doborze właściwego modelu.

Carporty w Warszawie i okolicach

W naszej ofercie dostępne są carporty w kilku konfiguracjach do wyboru. Mogą Państwo zdecydować, jak duża będzie wiata garażowa i ile aut lub innych urządzeń czy mebli pod nimi stanie. Wysoka estetyka, jaką odznaczają się zadaszenia pozwala na wkomponowywanie ich w wystrój i układ każdego ogrodu. Nasi klienci korzystają zatem z konstrukcji nie tylko jako zadaszonego miejsca parkingowego, ale też do obudowania tarasu czy altany. W każdej roli sprawdzą się carporty wykonane w solidny, estetyczny sposób.

Dlaczego warto zamówić u nas wiaty garażowe? Ponieważ:

  • są trwałe i stabilne – opierają się zmiennym warunkom atmosferycznym, w tym wiatrom, gradom, ulewnym deszczom i promieniowaniu UV,
  • chronią auto (meble, sprzęty) –
  • są estetyczne – pasują zarówno do architektury budynku, jak również stylistyki ogrodu,
  • są dostępne w kilku wariantach, co pozwala dopasować je nawet do mniej ustawnych podjazdów czy ograniczonych metrażowo ogrodów.

Jeżeli masz własne wymagania względem carportu (jego wyglądu czy rozmiaru), to chętnie zrealizujemy dla Ciebie zamówienie indywidualne. Poznaj wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami i sięgnij po sprawdzone zadaszenia garażów z Warszawy.

Wiaty garażowe – Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi katalogami naszych wiat garażowych. Z katalogu umieszczonym po lewej stronie dowiedzą się Państwo o wszystkich oferowanych przez nas modelach wiat garażowych japońskiego producenta. Po prawej stronie umieściliśmy tak zwany katalog inspiracji, w którym znajdą Państwo wiele przykładowych realizacji z Warszawy, w których główną rolę odegrały nasze carporty. Z pewnością, ułatwi to wybór odpowiedniego carportu dopasowanego do Państwa potrzeb. A jeśli zachodzi taka potrzeb – mają Państwo pytania na temat rodzajów zadaszeń garażowych, chcecie zamówić indywidualny projekt lub skonsultować swój wybór z naszymi specjalistami – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oprócz wiat garażowych w stałej ofercie mamy między innymi ekskluzywne meble ogrodowenowoczesne zadaszenia tarasów czy paleniska ogrodowe.

MASZ PYTANIA?
ZAPRASZMY DO KONTAKTU