S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Paleniska ogrodowe żeliwne OFYR | Grill i akcesoria OFYR Warszawa

    Strefa tarasy
  • Home
  • Paleniska OFYR

Wystarczą dwa krzemienie, aby rozpalić ognisko

Piękna pogoda stwarza doskonałe warunki do wspólnego spędzania czasu wolnego w gronie najbliższych. Odpoczynek w ogrodzie, wśród rozkwitającej zieleni i relaks na tarasie to dla wielu osób sposób na oderwanie się od codziennych spraw. Wystarczy do tego dodać grillowanie w doborowym towarzystwie, rozkoszując się smakiem samodzielnie przygotowanych potraw, aby w pełni wykorzystać możliwości ładnej pogody. Z naszej strony możemy zaproponować nowoczesne paleniska ogrodowe, przy których czas upłynie jeszcze milej.

Winter Magic with OFYR! 🌟

Grill Ofyr – paleniska ogrodowe w nowoczesnym stylu

Tradycyjne grille powoli są zastępowane nowoczesnymi urządzeniami, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz eleganckim designem. Paleniska ogrodowe to trend, który zyskuje na coraz większej popularności, gdyż stanowią także dodatek dekoracyjny zewnętrznej architektury. Pionierem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań jest marka Ofyr, która zajmuje się produkcją designerskich palenisk ogrodowych. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowy kształt i możliwość wspólnego grillowania przy jednym ogniu. Paleniska ogrodowe żeliwne to urządzenia całoroczne, które można wykorzystać także do ogrzania się w chłodniejsze dni lub przygotowania posiłków o charakterystycznym aromacie palonego drewna. Liczne akcesoria Ofyr jeszcze bardziej zwiększają ich funkcjonalność i pozwalają na przygotowanie wielu różnych potraw jednocześnie. Atutem palenisk jest też zdolność do przygotowania większych ilości grillowanych dań – jest to możliwe dzięki wymiarom oraz konstrukcji urządzeń. Dzięki temu grill Ofyr jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać czas w licznym gronie. Sprawdzi się również do profesjonalnego wykorzystania.

Paleniska ogrodowe żeliwne – eleganckie i funkcjonalne

W naszej ofercie mamy bogatą kolekcję palenisk marki Ofyr, dzięki czemu można dopasować model do własnych preferencji użytkowych, a także aranżacji ogrodu. Jeżeli chodzi o firmę Ofyr, paleniska ogrodowe różnią się od standardowych modeli dostępnych na rynku. Jest to przede wszystkim zasługa innowacyjnego designu oraz okrągłej konstrukcji z płytą do grillowania. Takie rozwiązanie pozwala gromadzić się wokół paleniska i spędzić wspólnie czas na przygotowywaniu potraw i rozmowie. Paleniska ogrodowe żeliwne ze względu na swój wygląd, są eleganckim dodatkiem architektury ogrodowej, stanowiąc jej element dekoracyjny.

Grill Ofyr bez wątpienia wyróżnia się stylistyką. Jego kształt ma jednak przede wszystkim znaczenie funkcjonalne, ponieważ pozwala na wygodne przygotowywanie rozmaitych potraw zarówno na bezpośrednim ogniu, jak i na rozgrzanej płycie wokół paleniska. Dodatkowe akcesoria Ofyr, takie jak ruszty, szpikulce czy pokrywy pozwalają przystosować urządzenie do realizacji jeszcze większej ilości zadań. Producent pomyślał również o technicznych aspektach związanych z eksploatacją urządzenia, proponując sprzęt pomocny przy rozpaleniu oraz utrzymaniu odpowiednich parametrów paleniska.

Paleniska ogrodowe – szeroki wybór modeli

Firma Ofyr dużą wagę przywiązuje do tego, aby wypuszczone na rynek produkty spełniły oczekiwania każdego użytkownika. Dzięki temu w naszej ofercie można znaleźć paleniska ogrodowe żeliwne, które różnią się między sobą wielkością powierzchni użytkowej, kształtem i funkcjonalnością. Wśród dostępnych modeli można wymienić:

  • Ofyr Classic
  • Ofyr Classic Storage Black
  • Ofyr Island
  • OfyrTabl’o
  • Ofyr XL

W kolekcji marki Ofyr, paleniska ogrodowe występują w podstawowej formie, składającej się ze stożka i powierzchni grillowej, a także w bardziej rozbudowanych wersjach. Paleniska ogrodowe mogą być również wyposażone w pojemnik na drewno i blat do przygotowywania potraw. Najbardziej kompaktowe modele są zaprojektowane tak, aby można je było wygodnie przenieść w wybrane miejsce i ustawić na stole, dzięki czemu sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Chętnie podpowiemy, które paleniska ogrodowe żeliwne sprawdzą się w Państwa ogrodzie. Dodatkowo możemy zaproponować ciekawe rozwiązania, które podniosą funkcjonalność ogrodu i tarasu.

Oprócz palenisk ogrodowych oferujemy również między innymi szklane zadaszenia tarasówpergole i markizy.

MASZ PYTANIA?
ZAPRASZMY DO KONTAKTU