S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Nowoczesne ekskluzywne meble tarasowe i ogrodowe - Warszawa

    Strefa tarasy
  • Home
  • Meble tarasowe

Ekskluzywne i nowoczesne meble tarasowe

To, czy taras będzie miejscem relaksu i odpoczynku, czy też źródłem ciągłych frustracji w dużej mierze zależy od mebli, których wybór powinien uwzględniać nasze potrzeby i oczekiwania, także pod względem ich czyszczenia i konserwacji. Marka Strefa Tarasy od lat oferuje nowoczense meble tarasowe odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających klientów. W asortymencie posiadamy zarówno kolekcje ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, jak i stoły z krzesłami, dzięki którym możecie Państwo przeobrazić swój taras w wygodną jadalnię na świeżym powietrzu.

Ekskluzywne meble tarasowe na każdy taras

Tradycyjnie przywykliśmy sądzić, że ekskluzywne meble tarasowe to rozwiązania zarezerwowane wyłącznie dla dużych przestrzeni, ale to nieprawda… Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów oferujemy ekskluzywne meble tarasowe dla różnych przestrzeni – od dużych i przestronnych tarasów, po niewielkie tarasy typowe dla zabudowy szeregowej. Niezależnie od wymiaru tarasu dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, które personalizujemy dzięki dostępowi do szerokiej gamy tkanin obiciowych przeznaczonych do aplikacji zewnętrznych.

Modne i funkcjonalne akcesoria dopełnieniem aranżacji tarasu

Nowoczesne meble tarasowe idą w parze z modnymi i funkcjonalnymi akcesoriami, dzięki którymi możemy jeszcze lepiej dostosować przestrzeń tarasu do naszych indywidualnych potrzeb. Wybierając ekskluzywne meble tarasowe z elementami tapicerowanymi warto aranżację tarasu uzupełnić o skrzynię ogrodową, która zabezpieczy poduszki i materace przed deszczem oraz zabrudzeniami. Ciekawym uzupełnieniem kompletu wypoczynkowego może być również minibar, dzięki któremu wszystkie niezbędne składniki koktajli będą zawsze pod ręką.

Nowoczesne meble tarasowe – Warszawa i okolice

Wszystkie nasze projekty i realizacje powstają na terenie miasta Warszawa. Nasze nowoczesne meble tarasowe oferujemy klientom lokalnie, jak również inwestorom z całego kraju. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami, każdorazowo dostarczając wyroby ekskluzywne meble tarasowe najwyższej jakości. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasi Doradcy Klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze materiałów o odpowiednich parametrach użytkowych. Do produkcji mebli tarasowych wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe materiały i tekstylia, co przekłada się na doskonały efekt wizualny, wygodę użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości.

Oprócz nowoczesnych mebli tarasowych oferujemy również między innymi szklane zadaszenia tarasówpergole tarasowe czy kominki elektryczne.

MASZ PYTANIA?
ZAPRASZMY DO KONTAKTU