S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Pergole Warszawa - aluminiowe tarasowe - Nowoczesne zadaszenia tarasów

    Strefa tarasy
  • Home
  • Pergole

Pergole tarasowe w Warszawie – nowoczesne zadaszenia tarasów

Pergole tarasowe cieszą się coraz większą popularnością. Współcześnie jest to wyposażenie bardzo funkcjonalne – umożliwiają korzystanie z tarasu podczas opadów czy silnego słońca. Jednak co najważniejsze pergole  aluminiowe charakteryzuje niepowtarzalny design, który podkreśla walory bryły budynku.

Zadaszenie tarasów – pergole marki Strefa Tarasy

Dostępna w naszej ofercie pergola Murano Integrale to jeden z najchętniej wybieranych modeli. Jest to zadaszenie tarasów wraz ze zintegrowaną na górze markizą. Szklana powierzchnia skutecznie chroni przed deszczem, natomiast w bardzo słoneczne dni dzięki markizie możliwa jest także komfortowa ochrona przed słońcem. Maksymalna szerokość tego modelu to aż 700 centymetrów z głębokością do 500 centymetrów, dzięki czemu można przy jej pomocy zasłonić duży taras. Dodatkowo pergole tarasowe z serii Murano Integrale mogą zostać rozszerzone o dodatkowe wyposażenie – ściany, oświetlenie LED, zdalne sterowanie, promienniki oraz automatykę pogodową, która reaguje na zmiany zachodzące na zewnątrz. Pergole to także niezwykłe połączenie wysokiej jakości elementów oraz designerskiego wyglądu, które zadowoli każdego wymagającego klienta.

Pergole tarasowe aluminiowe – wysoka funkcjonalność

Pergole aluminiowe z serii Lamelowa BIOCLIMATIC to idealne zadaszenie tarasu oraz przestrzeni ogrodowej. Jest to rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią sobie nowoczesność. Pergole tarasowe mają w pełni zautomatyzowany system zadaszenia wykonany z obrotowych lameli. Dzięki ułożeniu poziomemu skutecznie chronią one przed opadami deszczu oraz przed silnym słońcem. Dzięki dodatkom w postaci ścian bocznych pergole aluminiowe mogą być funkcjonalne przez cały rok.

Pergole tarasowe wykonuje się z różnych materiałów. Drewniane, pokryte odpowiednio dobraną tkaniną modele najlepiej prezentują się w klasycznie urządzonych przestrzeniach. Jeśli natomiast zaaranżowałeś swój ogród w nowoczesnym stylu, zdecyduj się lepiej na metalowe pergole tarasowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty są odporne na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz nabyć standardowe modele albo zamówić zadaszenia robione na indywidualne zamówienie.

Nowoczesne zadaszenia tarasów – Warszawa

Strefa wypoczynkowa musi współgrać z architekturą budynku, aby tworzyła spójne i estetyczne urozmaicenie bryły. Szklane dachy tarasowe ze względu na swój wyjątkowy design, będą idealnie pasowały do nowoczesnego budownictwa w minimalistycznym stylu. Ochrona przed deszczem, wiatrem i ostrymi promieniami słonecznymi to nie jedyne zadania, które mają realizować nowoczesne zadaszenia tarasów. Pergole tarasowe stanowią także urozmaicenie strefy wypoczynkowej i element dekoracyjny przestrzeni ogrodowej. Dachy tarasowe pozwalają odpoczywać na świeżym powietrzu bez względu na panującą pogodę, napawając się jednocześnie pięknem błękitnego nieba w dzień lub podziwiając gwiazdy nocą. Duże przeszklenia nie wpływają na komfort korzystania z zadaszenia, gdyż konstrukcję można urozmaicić o elementy przeciwsłoneczne. Nowoczesne zadaszenia tarasów łączą w sobie efektowny design oraz funkcjonalność, tworząc całoroczną strefę wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Poza zadaszeniami tarasowymi proponujemy między innymi wiaty garażowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo. Istnieje także możliwość osobistego odwiedzenia siedziby firmy, która znajduje się w mieście Warszawa przy ulicy Michała Spisaka 71.

MASZ PYTANIA?
ZAPRASZMY DO KONTAKTU