S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Szklane zadaszenia tarasów, szklane dachy tarasowe - Warszawa

    Strefa tarasy
  • Home
  • Szklane dachy

Szklane zadaszenia tarasów i balkonów

Czy wiesz, że Twój balkon może być jeszcze lepiej doświetlony i optycznie większy? To możliwe, dzięki szklanym zadaszeniom tarasów, które wykonujemy dla klientów z Warszawy i okolic. Wiele osób zdecydowało się na to rozwiązanie, mając na uwadze nowoczesność, lekkość konstrukcji oraz walory praktyczne. Takie pergole doskonale harmonizują z obiektami utrzymanymi w różnych stylach, od klasycznego po współczesny. Dzięki dodatkowym roletom, w które można je doposażyć, latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem powierzchni, niosąc przyjemny cień. Zimą z kolei, pozwalają użytkownikom cieszyć się uczuciem ciepła i możliwością podziwiania rozgwieżdżonego nieba.

Zalety pergoli szklanych

Zadaszenie tarasu to podstawa, jeżeli zależy Ci na tym, aby jak najczęściej korzystać z tej przestrzeni. Pergole szklane pozwalają niemal całorocznie przebywać na balkonie i cieszyć się urokami każdej z pór roku. Do ich zalet należy:

  • – minimalistyczna konstrukcja,
  • – wysoka stabilność,
  • – przemyślany design,
  • – atrakcyjna cena,
  • – uniwersalne zastosowanie na małych i średnich powierzchniach,
  • – ochrona przed wpływem czynników atmosferycznych — opadami, wiatrem, promieniowaniem słonecznym.

Jak widzisz, jest wiele argumentów, które przemawiają za inwestycją w pergole szklane. Dodają one domowi czy mieszkaniu indywidualnego charakteru, a także zwiększają jego metraż użytkowy.

Wykonujemy szklane dachy tarasowe

W naszej ofercie znajdziesz bardzo solidne szklane dachy tarasowe. Projektujemy je w taki sposób, aby były odporne na wpływ czynników atmosferycznych i obciążenia, np. w wyniku intensywnych opadów śniegu. Wiemy, że tym, co cenisz najbardziej jest komfort i bezpieczeństwo Twoich bliskich. Dlatego gwarantujemy, że przebywając na tarasie, który przykrywa szklany dach wszyscy będziecie czuli się doskonale, bez względu na pogodę. Nowoczesne, aluminiowe profile oraz bezpieczne szkło tworzą stabilną konstrukcję, której ostateczna forma i kolorystyka zależy od Twoich preferencji. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania kompatybilne z konkretną nieruchomością.