S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Nowoczesny Carpot Aluminiowy - Tarasola Carport - Strefa Tarasy

Carporty aluminiowe w naszej ofercie

Tarasola Carport to nowoczesna wiata garażowa wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach). Jest to solidne, stałe zadaszenie z systemem odprowadzenia wody, które chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Minimalistyczna forma, estetyczne wykończenie, bez widocznych elementów mocowania oraz wybór kolorów pozwala wpasować Carport aluminiowy w każde otoczenie.

Tańsza alternatywa garażu

Nowoczesny carport to tańsze i prostsze rozwiązanie niż budowa standardowego garażu. Montaż potrafi zamknąć się jednego dnia, w zależności od wybranej opcji i wymiarów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, celem poznania szczegółów oferty oraz zamówienia carportu aluminiowego na podstawie dostarczonych wytycznych. Zawsze służymy pomocą na etapie projektowania takiej konstrukcji, zdając sobie sprawę z tego, że nowoczesny carport ma służyć nie tylko ochronie aut, ale też ładnie komponować się z przydomowym krajobrazem.

Ladowanie

Opcja nowoczesnego carportu z panelami fotowoltaicznymi

Stałe zadaszenie to nie tylko ochrona auta, ale również świetna  możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym lub do ładowania  samochodu elektrycznego.

W zestawie z panelami fotowoltaicznymi montowanymi na carporcie nowoczesnym można dokupić ładowarkę w poziomie mocy do 22kW, 32A, 3-fazową z funkcją Demand Limitation Pro, umożliwiającą ładowanie z maksymalną dostępną mocą bez jej przekraczania.

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Jeżeli masz własną koncepcję tego, jak powinien wyglądać nowoczesny carport, możesz w dużym stopniu spersonalizować swoje zamówienie. U nas zyskasz zarówno prostą konstrukcję, jak i konstrukcję z dodatkowymi elementami, np. dachem dolnym, który przykryje widoczną od dołu blachę. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny z belkami, w których można zamontować oświetlenie LED Strip.

Maksymalne wymiary – małe i duże carporty aluminiowe

Carport aluminiowy może być jednostanowiskowy o maksymalnych wymiarach 400×590 cm lub dwustanowiskowy 600×590 cm. Jest też możliwość zadaszenia dużej powierzchni, np. parkingów poprzez dostawianie kolejnych modułów. 

Koniecznie skontaktuj się z nami, jeśli szukasz carportu aluminiowego. Zapewniamy, że dopasujemy jego wygląd oraz rozmiar do Twoich indywidualnych potrzeb, czyniąc go nie tylko praktycznym, ale przede wszystkim designerskim dodatkiem do domu, ogrodu i obecnej już w nich małej architektury. 

Carport aluminiowy – zalety takiej konstrukcji przy domu

Estetycznie wykonane, wizualnie lekkie, lecz w praktyce solidnie i niemożliwe do ruszenia przez wiatr – carporty aluminiowe nie tylko pięknie się prezentują, ale też doskonale radzą sobie z wyzwaniami klimatycznymi. Nasze konstrukcje są wykonywane na zamówienie, dlatego zamówisz dokładnie taki nowoczesny carport, jakiego potrzebujesz. Dobierz kolorystykę i wymiar, zadecyduj o elementach wykończenia i zyskaj ochronę swojego mienia oraz dodatkowo – źródło energii. 

Jednostanowiskowy

Dwustanowiskowy

Modułowy

MASZ PYTANIA?
ZAPRASZMY DO KONTAKTU