S T R E F A T A R A S Y

ul. Michała Spisaka 71, Warszawa-Ursus +48 533 609 855 biuro.strefatarasy@gmail.com

Wiata garażowa jednostanowiskowa - Warszawa

Wiata garażowa jednostanowiskowa 

Zależy Ci na tym, aby auto, motocykl, sprzęt ogrodniczy, narzędzia i inne przedmioty użytkowane na zewnątrz były odpowiednio chronione przed deszczem i promieniowaniem słonecznym? Postaw na podwórku wiatę garażową jednostanowiskową – zgrabną konstrukcję, która wspaniale wkomponuje się w otoczenie i nada mu zupełnie nowego charakteru.  

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości wiat garażowych jednostanowiskowych, zapewniających nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania. Korzystamy z japońskich rozwiązań, które słyną na całym świecie z trwałości, niezawodności oraz estetyki. Dlatego też gotowe wiaty garażowe jednostanowiskowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność, trwałość i funkcjonalność.

Solidność i bezpieczeństwo użytkowania jednostanowiskowych wiat garażowych

Oferowane przez nas wiaty garażowe jednostanowiskowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich solidność i trwałość na wiele lat. Konstrukcja wiaty zapewnia nie tylko ochronę przed opadami atmosferycznymi, ale także stabilność nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki solidnym materiałom i starannym ich połączeniu możesz mieć pewność, że Twój pojazd jest w bezpiecznym miejscu, chronionym przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. 

Do produkcji stosujemy anodowane aluminium w kolorze, jaki wskażesz. Jest ono bazą, na której opiera się dach prosty lub półokrągły wykonany z poliwęglanu z powłoką HEAT Protection. Jest ona chroniona przed nadmiernym nagrzewaniem, ale nie tylko. Oprócz blokowania promieni słonecznych, zatrzymuje też grad i wytrzymuje nawet spore obciążenia w postaci śniegu.

Wiaty garażowe jednostanowiskowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Nasze wiaty są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić łatwy dostęp do pojazdu oraz wygodne manewrowanie wewnątrz wiaty. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym, można swobodnie poruszać się pod zadaszeniem, nie obawiając się o niewystarczające pole do skrętów czy cofania. Ale jeśli czujesz, że potrzebujesz czegoś większego, koniecznie sprawdź wiaty garażowe dwustanowiskowe o większej powierzchni.  

Jesteśmy świadomi, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego dajemy możliwość dostosowania naszych wiat garażowych jednostanowiskowych do indywidualnych preferencji i wymagań klienta, uwzględniając przy tym wielkość i układ działki, wygodny dostęp z podjazdu, odpowiednią odległość od bramy wjazdowej, czy obowiązujące na danym terenie warunki zabudowy. 

Bez względu na to, czy potrzebujesz większej przestrzeni wewnątrz wiaty, dodatkowych opcji zabezpieczeń czy też specjalnych funkcji, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom.

Sprawdź również naszą ofertę na wiaty garażowe dwustanowiskowe oraz wiatę garażową z panelami fotowoltaicznymi.

MASZ PYTANIA?
ZAPRASZMY DO KONTAKTU