GRILL OGRODOWY OFYR CLASSIC BLACK 100-100

GRILL OGRODOWY OFYR CLASSIC BLACK 100-100

10,248.00 

Kategoria:

Opis

Grill ogrodowy OFYR sprawdza się podczas każdej imprezy w gronie rodziny i znajomych. Eleganckie palenisko z czarnej stali nagrzewa się szybko i nawet w chłodne dni zachęca do wspólnego biesiadowania w ogrodzie. Wokół grilla jest przyjemnie ciepło, dzięki czemu niskie temperatury przestają być problemem dla osób wypoczywających na zewnątrz domu.

Unikalny design grilla ogrodowego sprawia, że palenisko i jego podstawa prezentują się niczym elegancka rzeźba. Rozpalone drwa nagrzewają płytę wokół paleniska, a płomienie tworzą przyjazną atmosferę. Grillowanie na płycie jest możliwe bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że potrawy są zdrowsze. Aby pozbyć się ze stali resztek jedzenia i wytapiającego się tłuszczu, wystarczy usunąć je szpachelką i wyrzucić do ognia.

Użytkowanie grilla ogrodowego OFYR jest proste dzięki specjalnej, stożkowatej misie. Obieg powietrza jest sprawny, dlatego ogień łatwo się rozpala, a drwa przez cały czas utrzymują wysoką temperaturę. Do grillowania zużywa się niewiele drewna, gdyż stal już po chwili jest gotowa do grillowania.