O nas

Arent to firma o szerokim, ale ściśle ukierunkowanym zakresie działania. Od 1989 roku oferujemy Naszym Klientom rosnącą gamę rozwiązań z dziedziny aranżacji i wyposażenia tarasów. Na przestrzeni kolejnych lat działalności świadomie rozwijaliśmy ofertę firmy tak, aby dzisiaj potencjalny klient mógł w jednym miejscu wyposażyć i umeblować taras swoich marzeń.

Ofertę marki Strefa Tarasy wyróżnia kompleksowość – znajdziecie tutaj Państwo praktycznie wszystko, co niezbędne do pełnego wyposażenia tarasu – oraz różnorodność – oferujemy zarówno standardowe, jak i nietypowe rozwiązania. Zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta możemy także stworzyć spersonalizowane rozwiązanie na zamówienie.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży:

  • – pergoli i zadaszeń szklanych oraz markiz,
  • – ekskluzywnych mebli oraz dywanów tarasowych,
  • – kominków zewnętrznych i wewnętrznych opalanych gazem oraz zasilanych energią elektryczną,
  • – promienników ciepła.

 

Nasza działalność nie organiczna się wyłącznie do sprzedaży określonych produktów. Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc i doradztwo w zakresie najbardziej optymalnych rozwiązań, również tych nietypowych oraz wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. Klientów zainteresowanych funkcjonalną aranżacją tarasu, który ma być miejscem odpoczynku niezależnie od panującej na zewnątrz aury zapraszamy do naszego biura. Tutaj na miejscu będziecie mogli Państwo obejrzeć i przetestować wszystkie oferowane przez nas systemy i rozwiązania, jak również porozmawiać o swoich wątpliwościach z ekspertem, który odpowie na wszelkie pytania.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Arent to miejsce, w którym oferowanie rozwiązania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów, a nie odwrotnie.