Gazowe

Kominek gazowy – współczesny sposób na przytulne wnętrze

Współcześnie kominki coraz częściej pojawiają się w salonach jako podstawowe wyposażenie i jeden z najważniejszych elementów aranżacji wnętrza. Jest to nie tylko kwestia trendów, ale także sposób na ogrzewanie pomieszczenia. Na rynku dostępne są między innymi kominki gazowe i kominki elektryczne, które znaleźć można w ofercie naszej firmy.

Kominki gazowe – nowoczesne i praktyczne urządzenia

Obecnie kominek nie jest już utożsamiany wyłącznie z tradycyjnym, opalanym drewnem sprzętem. Coraz częściej do domów i mieszkań wybierane są kominki elektryczne oaz gazowe. Kominki gazowe zasilane są za pomocą gazu – ziemnego lub tradycyjnego LPG (propan-butan). Dodatkowo ich konstrukcja jest tak zaprojektowana, aby ogień, jaki uzyskiwany jest z ich pomocą, przypominał do złudzenia ten znany z kominka opalanego drewnem. Ogromną zaletą kominków gazowych jest ich wysoka ekologiczność. Podczas spalania, nie dochodzi do emitowania dwutlenku siarki, pyłów oraz innych szkodliwych substancji. Plusem jest także kwestia oszczędności czasu – kominek gazowy można rozpalić znacznie szybciej niż model tradycyjny.

Kominek gazowy – sposób działania

Kominki gazowe dostępne są w dwóch wariantach spalania – wszystko jest uzależnione od ich konstrukcji. Modele z otwartą komorą spalania wymagają podłączenia do komina. Podpięcie do komina oznacza również wykonanie odpowiedniego otworu z nawiewem. Drugą możliwością, zdecydowanie wygodniejszą w użytkowaniu, jest kominek z zamkniętą komorą spalania. W tym wariancie bezpośrednie połączenie z kominem nie jest konieczne.

Kominek gazowy dopasowany do indywidualnych potrzeb – Warszawa

Naszym klientom oferujemy trzy możliwości montażowe kominka gazowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo model:

  • wewnętrzny – znajdujący się wewnątrz pomieszczenia, zabudowany,
  • wolnostojący – umożliwiający umieszczenie praktycznie w dowolnym miejscu bez konieczności zabudowy, dzięki czemu efektem paleniska można cieszyć się z każdej strony,
  • zewnętrzny – przeznaczony do montażu np. na tarasie.

Do każdego z zamówień podchodzimy indywidualnie, oferując szereg nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość swobodnego wyboru oraz dopasowania wybranego przez siebie modelu do wnętrza domu lub mieszkania. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy – telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy również do naszej siedziby stacjonarnej, która znajduje się w mieście Warszawa przy ul. Michała Spisaka 71.