GRILL OGRODOWY OFYR CLASSIC CONCRETE 85-100

GRILL OGRODOWY OFYR CLASSIC CONCRETE 85-100

8,668.00 

Kategoria:

Opis

Minimalistyczny, czarny grill OFYR jest propozycją dla osób, które szukają praktycznego i eleganckiego paleniska do ogrodu. Grill uzupełnia aranżację nowoczesnego tarasu, a jego estetyczna konstrukcja z czarnego betonu i czarnej stali prezentuje się stylowo. Palenisko jest umieszczone w stożkowatej misie, której kształt zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i ułatwia rozpalanie oraz podtrzymywanie ognia.

Grill jest odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne, dzięki czemu przez lata zachowuje elegancki wygląd. Płonące drwa wytwarzają ciepło, które roztacza się w promieniu kilku metrów wokół grilla. Przyjemna temperatura umożliwia biesiadowanie z rodziną i przyjaciółmi nawet w jesienne i zimowe dni.

Potrawy przyrządzane na grillu są pozbawione dodatkowego tłuszczu, gdyż stalowa płyta chroni przed przywieraniem dań. Tłuszcz wytapiający się z mięs jest zatrzymywany na płycie, co chroni przed jego spalaniem i wytwarzaniem się niebezpiecznych dla zdrowia oparów. Dodatkowo bezpośrednio nad ogniem można przyrządzić kiełbaski i pianki dla maluchów.